RoboTED

Ted İstanbul Koleji FLL Takımı

TAKIM


Batur TOGAY

Takım Kaptanı, Yazılım, Web Tasarım

1996 İstanbul doğumluyum. Ted İstanbul Koleji 8. sınıfa gidiyorum. İngilizce ve biraz Almanca biliyorum. Tam bir Yu-Gi-Oh fanıyım. Basketbol ve voleybol oynamayı çok seviyorum. Piano çalıyorum Royal Akademi sınavlarına giriyorum, davul çalmaya çalışıyorum. Ortak paylaşım yapabileceğim yerleri çok seviyorum. Resim, satranç ve futbol konularında madalyalarım var. Avril Lavigne fanıyım 😀 Rock müzik dinliyorum.

Daha 2. sınıfta hayali icatlar yapıyordum. FLL’yi 2 yıl seyrettikten sonra geçen sene ilk kez RoboTeam96 olarak katıldık. Onca deneyimli takımlara rağmen Robot Performans sektöründe 3. olduk. Tam düşündüğüm gibi bir aktivite. FLL çok güzel bir organizasyon, icat çizimlerime geri döndüm. Çok mutluyum, RoboTED’de Takım Kaptanı ve Yazılımcı olarak çalışıyorum. Her zaman deneme yapıyorum ve kendimi geliştiriyorum.

Aytaç IŞIK

Yazılım Sorumlusu, Web Tasarım
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Onur İNANIR

Proje Sorumlusu, Mekanik Tasarım
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Baha AYDIN

Halkla İlişkiler Sorumlusu, Mekanik Tasarım
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Mehmet Can YAĞIZ

Web Tasarım Sorumlusu, Proje
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Erencan GERÇEK

Mekanik Tasarım Sorumlusu
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Yelda KARAGÜZEL

Koç (Proje Yönetimi)
İstanbul doğumluyum. İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Yıldız Teknik Üniversitesinde Fizik Öğretmenliği programında yüksek lisansını tamamladım. Beş yıldır TED İstanbul Koleji’nde Fen ve Teknoloji öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Ahmet R. TOGAY

Koç (Robotik Teknolojiler)
Yaklaşık 23 yıldır çeşitli sanayi kuruluşlarının “Bilişim Teknolojileri” birimlerini yönetmekteyim. Sanayi ve bilişim bir araya geldiğinde ise robotik teknolojiler kaçınılmaz olmaktadır. Bu makro düzeydeki profesyonel deneyimimi, FLL takımı ile çok keyifli bir hale getirmiş oluyorum.

Bizim bu yıl FLL’de ikinci yılımız. Geçen yıl elde ettiğimiz deneyimleri, bu yılki çalışmalarda değerlendirip iyi bir sonuç almak istiyoruz.

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.